П`ятниця, 10.05.2024, 01:17
Вітаю Вас Гість
Головна » 2012 » Березень » 19 » 10 березня в Дубровиці відбувся шаховий турнір пам"яті О. В. Поліщука!
23:54
10 березня в Дубровиці відбувся шаховий турнір пам"яті О. В. Поліщука!
Все більше набирає обертів шаховий сезон в Рівненській області. Найголовнішими змаганнями для більшості шахістів Рівненщини є, без сумніву, участь в семи етапах кубка області. І щоб підійти до цих змагань у всеозброєнні, перевірити свої сили в бойових, так би мовити, умовах майже щотижня на Рівненщині відбуваються шахові турніри. Приємно, що не залишаються осторонь цих змагань і острозькі шахісти. Так і 10 березня 2012 року троє острожан, Олександр Сорокін (національний рейтинг - 2003), Валентин Шаранський (1974) та Валерій Бриль (1960) прийняли участь в шаховому турнірі, присвяченому пам"яті багаторічного директора Дубровицького професійного ліцею О. В. Поліщука, якій відбувався на хоч і далекій, але гостинній дубровицькій землі.  Змагання проходили в 9 турів з контролем часу по 15 хв на партію кожному учаснику. Загалом в турнірі прийняли участь 32 шахісти, що дещо менше, ніж в минулі роки. Але в цьому випадку зменшення кількості учасників можна пояснити накладкою, яка сталась внаслідок того, що в цей же день в смт Оржів відбувався шаховий турнір пам"яті колишнього чемпіона Рівненської області Петра Токміни і куди поїхали грати багато учасників попередніх дубровицьких турнірів.
Загалом же перемогу в меморіалі О.Поліщука здобув гість з Тернопільщини, єдиний на турнірі кандидат в майстри спорту Іван Воропаєв, який набрав 7,5 очок. Справедливості заради слід зазначити, що реальної боротьби за перше місце не вийшло, так як тернополянин був на голову сильніший за решту учасників, і якби не спізнення на перший тур набрав би він очок ще більше.
Почесне, і призове,  друге місце посів вже досвідчений першорозрядник Максим Затирка з Костополя - 6,5 очок, третє місце у Олександра Параниці з Сарн - 6,0 очок, який по коефіцієнту Бухгольця обійшов одразу чотирьох шахістів з тими ж шістьома очками. Цікаво, що четверте місце посів батько Олександра Віктор Параниця.
Щодо острожан, то найкращий результат показав Валерій Бриль 4,0 очка і 18 місце, 19-те місце у Валентина Шаранського - ті ж 4,0 очка, але гірший Бухгольц. Значно нижче своїх можливостей виступив Олександр Сорокін - 2,5 очка і лише 30-те місце.