Вітаю Вас Гість
Головна » 2011 » Лютий » 19 » Клубний чемпіонат Острозького району
20:49
Клубний чемпіонат Острозького району
19 лютого 2011 року в класі шахового гуртка у Острозькому навчально-виховному комплексі "Школа І-ІІІ ступенів - гімназія" пройшов перший клубний чемпіонат Острозького району. В складі команди за регламентом виступало по 3 учасника. На участь в чемпіонаті заявилося 4 команди:
1. Академія-1 (у складі Смик Віталій, Кучер Андрій, Омеляш Леся)
2. Академія-2 (Гриб Любов, Андрійчук Олександр, Радченко Тарас)
3. Збірна Острозького району (Гаврилюк Анатолій, Рудюк Станіслав, Стецюк Олексій)
4. Острог (Шаранський Валентин, Алєксєєнко Сергій, Олійник Владислав).
Контроль часу становив 15 хв на партію кожному учаснику.
В турнірі була застосована футбольна система нарахування очок для команди: 3 очка за перемогу, 1 - за нічию, 0 - за поразку.
В результаті безкомпромісної боротьби несподівану перемогу з результом 7 очок з 9 можливих здобула збірна Острозького району(на фото), яка після нічиєї в першому турі з командою Академія-1 послідовно переграла Академію-2 та Острог.
Друге місце зайняла команда Академія-1, яка крім нічиєї зі збірною Острозького району, зіграла внічию з командою Острога та переграла Академію-2. Як наслідок - 5 очок і друге місце.
На третьому місці завершила турнір команда Острог, яка в першому турі обіграла Академію-2, потім зіграла внічию з Академією-1 і в заключному турі поступилась збірній Острозького району. Підсумок: 4 очка  і третя сходинка п'єдесталу.
І на четвертому місці завершила турнір команда Академія-2. Незважаючи на 4 місце команда продемонструвала бійцівські якості і безкомпромісний характер. Справедливості ради слід зазначити, що за збірну Академії-2 через нестачу одного гравця грав вихованець шахового гуртка Сергія Алєксєєнка Тарас Радченко, перемоги якого ще попереду. Для досягнення кращого результату команді не вистачило сильного гравця на першу дошку.
Підсумкова таблиця:
1. Острозький район - 7 очок
2. Академія-1 - 5 очок
3. Острог - 4 очка
4. Академія-2 - 0 очок.

В модулі "Фотоальбоми" Ви можете переглянути фотографії з турніру.

Ще одним результатом турніру є домовленість про початок особистого чемпіонату міста Острога. Турнір проходитиме впродовж кількох місяців. За попередньою домовленістю контроль часу становитиме 1 год 05 хв на партію кожному учаснику з записом ходів.