П`ятниця, 10.05.2024, 16:31
Вітаю Вас Гість
Головна » 2011 » Липень » 03

З 1 по 3 липня 2011 року в м. Березне проходив шаховий турнір, в якому прийняли участь і два представники м. Острога Сергій Алєксєєнко та його учень Владислав Олійник. На жаль, Сергій виступив набагато нижче своїх можливостей, набравши лише 3 очка з 9 можливих. Зате можна порадіти за Владислава, який набрав 3,5 очка і ще в двох партіях з суперниками з рейтингом понад 2000 пунктів, маючи зайвого пішака і кращу позицію, на жаль, допустив прикрих помилок і зазнав поразок. А переможцем турніру став майстер спорту з Тернополя Антон Подольський - 8 очок. Другу сходинку зайняв дворазовий переможець турніру пам"яті Й.Г.Аршинова кандидат в майстри спорту зі Старокостянтинова Олег Поліщук 7,5 очок, третє місце виборов кандидат в майстри спорту рівнянин Олександр Кохно - 6,5 очок.
Загалом турн ... Читати далі »
Переглядів: 553 | Додав: Валенок | Дата: 03.07.2011 | Коментарі (2)

26 червня з нагоди Дня Конституції України в селі Стадники було проведено шаховий турнір. Участь в змаганнях взяло 9 шахістів. Було проведено коловий турнір в одне коло. Перше місце в турнірі здобув житель села Бродівське Олексій Стецюк, друге житель міста Острога Сергій Алєксєєнко, третє - 14-річний острожанин Владислав Олійник.